BLUESOBRZMIENIE #5 WOKALISTA ROKU – SOSNOWSKI

Każdy z nas nosi swój bagaż doświadczeń. Są w życiu i złe, i dobre chwile. Targają nami zarówno pozytywne jak i negatywne emocje. Remedium na nasze bolączki codziennej egzystencji może być muzyka. Dobra piosenka pomaga nam zachować spokój ducha, czasami wprowadza w nas dobry nastrój albo pobudza do działania. Szukamy sobie takiej muzyki i wykonawców z którymi możemy się utożsamiać, którzy myślą i czują podobnie do nas, którzy mają coś do powiedzenia. Zapraszam na spotkanie z artystą charakterystycznym, szczerym w swoim przekazie i naturalnym. Muzykiem, który potrafi oczarować publikę swoim występem. Na spotkanie z Bartkiem Sosnowskim….

Słuchać można na stronie www.miastobrzmienie.pl

Lub spotify

Sosnowski został niedawno wyróżniony przez środowisko bluesowe otrzymując tytuł Wokalisty Roku i Odkrycia Roku 2020. Co prawda Sosnowski wdarł się na krajową scenę już w 2018 roku, miedzy innymi przebojem „Deszcz” oraz zdążył już wydać 2 płyty: „The Hand Luggage Studio” i „Tylko się nie denerwuj”, ale niektórych artystów fajnie jest odkrywać na nowo.

Więcej informacji o artyście na Profilu FB Sosnowskiego:

Warta uwagi jest też audycja „Barszcz Sosnowskiego”, w której Sosnowski i Ola Górecka „trują” muzycznymi inspiracjami – do posłuchania na Radio Baobab, więcej informacji:

https://www.facebook.com/radiobaobabpoland/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s